750 TL ÜZERİ ALIŞVERLERİNİZDE KARGO BEDAVA

Ödeme, Siparişlerin Gönderilmesi ve Takibi


1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile
Türkiye İş Bankası hesabımıza ödeme yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız veya hesap kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınızla online tek ödeme kolaylığımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş işleminizin sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde para iadeleriniz kredi kartınıza 3 (üç) iş günü, hesap kartlarınıza 7 (yedi) iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;Türkiye Satranç Federasyonu İktisadi İşletmesi kredi kartınıza 3 (üç) iş günü, hesap kartlarınıza 7 (yedi) iş günü içerisinde ürün bedelin iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat
Saat: 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler Aras Kargo ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen siparişler ile ilgili olarak siparişi veren müşterilerimiz ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı bilgi@tsfmarket.com.tr mail adresine iletiniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız halinde satın aldığınız ürün ya da ürünleri koşulsuz iade kabul ediyoruz bu sayede ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.