900 TL ÜZERİ ALIŞVERLERİNİZDE KARGO BEDAVA

İade Koşulları


Mesafeli sözleşmenin mal satışına ilişkin olması durumunda, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 3 (Üç) gün içerisinde, SATICI’ya bildirmek şartıyla ve kargo ücreti ALICI ya ait olmak şartı ile cayma ve iade işlemini yapabilir. Elektronik cihazlarda cihaz açıldıktan sonra iade işlemi yapılamaz. Aldığınız her ürün, garantimiz altındadır. Kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

ALICI, Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız KARGO FİRMASININ  görevlisi  önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak talebinde bulunarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Siparişlerin İptal Edilmesi

Siparişinizi aynı gün içerisinde saat 13:00'a kadar sitemizde kayıtlı e-mail adresinizden bilgi@tsfmarket.com.tr adresine e-mail yoluyla bildirerek iptal edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. İptal işleminde para iadesi için kredi kart numarası veya banka hesap bilgileri bildirilmesi gerekmektedir. Havale iadeleri 7 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 15 iş günü içinde yapılacaktır